/usr/share/pear Grupės chronologija
Kauno politechnikos instituto
Elektrotechnikos fakulteto
Elektros pavarų ir pramonės įrenginių automatizavimo
EP-7/1 grupės svetainė

 

Šiandien:
2019
lapkričio
16
Šeštadienis
Esame: pradžia
Meniu
Svetainės naujienos
2015-11-27 | Naujiena
.Naujas

2011-08-09 | Naujas puslapis
.Padarytas grupės genealogijos medis.

2011-07-20 | Įvestas naujienų skyrius
.Įvestas svetainės naujienų skyrius, kuriame atsispindės visi padaryti pasikeitimai.


guest
Giminės chronologija
Nr Data Įvykis
 1   2014-04-27   Gimė Sofija Apinytė, gimtinė - Vilnius, Vilniaus m. sav.
 2   1982-06-04   Gimė Neringa Pačėsaitė, gimtinė - Kaunas, Kauno m. sav.
 3   1980-12-27   Gimė Almantas Apinys, gimtinė - Joniškis, Joniškio sen.
 4   1976-06-29   Gimė Šarūnė Apinytė, gimtinė - Jonava, Jonavos miesto sen., Jonavos rajono sav.
 5   1975-00-00   Gimė Vilma Kutraitė, gimtinė - Biržai, Biržų miesto sen., Biržų rajono sav.
 6   1973-00-00   Gimė Sigitas Kutra, gimtinė - Biržai, Biržų miesto sen., Biržų rajono sav.
 7   1952-07-15   Gimė Genovaitė Bareikaitė Apinienė, gimtinė - Aleksandrovka, Rybinsko sen., Krasnojarsko sritis sav., RU
 8   1950-00-00   Gimė Steponas Tijūnėlis, gimtinė - Švenčionėliai, Švenčionėlių miesto sen., Švenčionių rajono sav.
 9   1950-00-00   Gimė Birutė Griškaitė Radžiūnienė,
 10   1949-05-04   Gimė Vytautas Kutra, gimtinė - Biržai, Biržų miesto sen., Biržų rajono sav.
 11   1949-04-05   Gimė Antanas Gutauskas,
 12   1949-00-00   Gimė Algirdas Žalneravičius, gimtinė - Kaunas, Kauno miesto sav.
 13   1949-00-00   Gimė Grigorij Zivov, gimtinė - Kaunas, Kauno miesto sav.
 14   1949-00-00   Gimė Rimantas Virbaitis, gimtinė - Kaunas, Žaliakalnio sen., Kauno miesto sav.
 15   1949-00-00   Gimė Vaclovas Zdanavičius, gimtinė - Papilė, Papilės sen., Akmenės rajono sav.
 16   1949-00-00   Gimė Liudas Petruškevičius,
 17   1949-00-00   Gimė Vaidutis Miliūnas,
 18   1949-00-00   Gimė Donatas Perminas, gimtinė - Ylakiai, Ylakių seniūnija sen., Skuodo rajono sav.
 19   1949-00-00   Gimė Rachilė Kagonaitė, gimtinė - Kaunas, Kauno miesto sav.
 20   1949-00-00   Gimė Saulius Justas Didvalis,
 21   1949-00-00   Gimė Donė Kutrienė,
 22   1948-05-15   Gimė Robertas Šleinys, gimtinė - Barstyčiai, Barstyčių sen., Skuodo rajono sav.
 23   1948-00-00   Gimė Zenonas Liugas, gimtinė - Radviliškis, Radviliškio miesto sen., Radviliškio rajono sav.
 24   1948-00-00   Gimė Gediminas Kazlauskas, gimtinė - N. Akmenė, Akmenės rajono sav.
 25   1946-00-00   Gimė Antanas Algirdas Radžiūnas,
 26   1944-08-28   Gimė Romualdas Apinys, gimtinė - Žydžiūnai, Krinčino sen., Pasvalio rajono sav.
 27   1943-00-00   Gimė Petras Algimantas Černys,


Gimtadieniai Lapkričio mėnesį
Vardadieniai Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Vaišvydas
Kalendorius
2019 metų lapkričio mėn.
P
A
T
K
P
Š
S
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

46 savaitė (7 liko)
320 diena (45 liko)

teka: 07:50
leidžiasi: 16:18
dienos ilgumas - 08:27:12
dabar - naktis

Apklausa

Kada turėtų įvykti 46 susitikimas?

2018 metų gegužės mėnesį.
2018 metų birželio mėnesį.
2018 metų liepos mėnesį.
2018 metų rugpjūčio mėnesį.

Nuorodos  Elektrotechnikos fakultetas
 Laukuvos meteorologijos radaras
Reklama hostingas su 10% nuolaida

Esame: pradžia
2013-09-26
Kontaktinė informacija
Statybininkų 4a-45, Joniškis, LT-84138
tel.:  +370 426 52722
mobil:  +370 618 11017
skype:  apiro44
e-mail:  apiro44@yahoo.com
Puslapis sugeneruotas per 0.00s   
Visos teisės ginamos © grupe.apinys.info 2010-2019
Puslapis redaguotas: 2015-09-09.