/usr/share/pear KPI EP7/1 grupės svetainė
Kauno politechnikos instituto
Elektrotechnikos fakulteto
Elektros pavarų ir pramonės įrenginių automatizavimo
EP-7/1 grupės svetainė

 

Šiandien:
2019
lapkričio
16
Šeštadienis
Esame: pradžia
Meniu
Svetainės naujienos
2015-11-27 | Naujiena
.Naujas

2011-08-09 | Naujas puslapis
.Padarytas grupės genealogijos medis.

2011-07-20 | Įvestas naujienų skyrius
.Įvestas svetainės naujienų skyrius, kuriame atsispindės visi padaryti pasikeitimai.


guest
1972 m.
Kauno politechnikos instituto Elektrotechnikos fakulteto absolventai
Elektros tinklai ir sistemos (0302)
EE-7 grupė
1. Augustaitis Rimantas
2. Gasiliauskas Stasys
3. Jurkūnas Vidimantas
4. Korobka Vytautas
5. Kuizinas Elijus
6. Lingė Deimantis Kazimieras
7. Lipinaitis Algimantas
8. Lynykas Leonas
9. Lukoševičius Virginijus
10. Matusevičius Jonas
11. Morkūnaitė Gražina
12. Priluckis Petras
13. Sladkevičius Jurgis
14. Tarvydas Juozas Eugenijus
15. Varsliotas Danielius
16. Žižys Algis
17. Žukaitis Vytautas

ENE grupė (neakivaizdinis skyrius)
18. Atgalainis Adolfas
19. Borisova-Kostromina Olga
20. Daukšienė Elena
21. Krauze Adelė
22. Mažutis Aleksandras
23. Nenartonis Romualdas
24. Tijūšas Povilas
25. Vaišutis Stasys

Elektros energijos tiekimas pramonės įmonėms ir miestams (0303)
ET-7 grupė
26. Abeliūnaitė Eugenija
27. Akelis Gintautas
28. Blechertas Andriejus
29. Bražaitė Stasė
30. Brundza Andriejus
31. Bumblytė Janina
32. Dulskis Vaclovas
33. Gailiūnas Vytautas
34. Gražulis Edvardas
35. Gumuliauskas Vincas
36. Gusas Algirdas
37. Jurevičius Alfonsas
38. Matulaitis Valentinas
39. Milčius Algirdas
40. Morkvėnas Alfonsas
41. Obelenytė Giedrė
42. Puniškis Gintautas Kazys
43. Ralys Kazys
44. Rimutytė Rima
45. Stanevičius Algimantas
46. Sudžiūtė Regina
47. Šernius Albinas Rimvydas
48. Tirlikas Pranas Algimantas
49. Toliušis Šarūnas
50. Vaičekonis Jonas
51. Vaitkūnas Alfonsas
52. Žebuolis Kęstutis

EVT-6 grupė (vakarinis skyrius)
53. Balčiūnaitė-Gerulaitienė Marija
54. Bružaitė-Čirpuvienė Ona Birutė
55. Dirvanauskas Vytautas
56. Jerušavičius Algimantas
57. Jucevič Aleksandra
58. Kaškonas Aleksandras
59. Muralienė Genovaitė
60. Muralis Ramūnas
61. Penkaitis Stasys
62. Tamulevičius Petras
63. Telyčėnas Leonas Robertas
64. Tiškevičius Leopoldas
65. Tutinienė Marija Birutė
66. Vasiliauskienė Elena
67. Vyšniauskas Kazys

Elektros mašinos ir aparatai (0601)
EM-7 grupė
68. Bertašius Stasys
69. Cepovas Nikolajus
70. Dūdys Vincas
71. Glikas Markas
72. Jurkonis Jonas
73. Kraskadomskis Rimvydas
74. Maknys Algimantas
75. Mauriūtė Zita
76. Mykolaitis Vytautas
77. Monkutė Violeta
78. Palionis Antanas
79. Petkus Antanas
80. Petrauskas Vidmantas
81. Rožukas Arūnas
82. Rudvalis Vytautas Ričardas
83. Stankevičius Vitas Antanas
84. Šeškauskas Adomas
85. Utkevičius Jonas

Elektros pavaros ir pramonės įrenginių automatizavimas (0628)
EP-7/1 grupė
86. Apinys Romualdas
87. Balčiūnas Algimantas
88. Barštys Arvydas
89. Gutauskas Antanas
90. Didvalis Saulius Justas
91. Kagonaitė Rachilė
92. Kazlauskas Gediminas
93. Kutra Vytautas
94. Liugas Zenonas
95. Miliūnas Vaidutis
96. Perminas Donatas
97. Petruškevičius Liudas
98. Radžiūnas Antanas Algirdas
99. Šafiras Michelis
100. Šleinys Robertas
101. Tijūnėlis Steponas
102. Virbaitis Rimantas
103. Zdanavičius Vaclovas
104. Zivov Grigorij
105. Žalneravičius Algirdas

EP-7/2 grupė
106. Aliulis Bernardas
107. Andrėnaitė Vėjuna
108. Armonaitė-Kudarauskienė Giedra
109. Budvytis Vytautas
110. Didonis Benediktas
111. Gintautas Arimantas
112. Grybauskaitė-Jankauskienė Dalia
113. Kovolenko Vosylius
114. Kudarauskas Algimantas
115. Kupliauskas Antanas
116. Kviklys Tadas
117. Miliutis Edmundas
118. Milčius Juozas Skaistis
119. Nagys Albinas
120. Pacauskas Evaldas
121. Padvarskytė Jolanda
122. Rutkauskas Vladas
123. Sabaliauskas Henrikas
124. Sontockis Alius
125. Vaišytė Virginija
126. Vaišytė Aurelija

EVP-6/1 grupė (vakarinis skyrius)
127. Andrijūnas Alfredas
128. Bačėnas Mykolas
129. Garunkštis Remigijus
130. Kalvaitis Gediminas
131. Kelermanas Alfredas
132. Kirlauskas Rimantas
133. Kerševičius Algirdas
134. Pachomovas Liutauras
135. Skėraitis Augustinas
136. Vičiulis Raimundas
137. Žindžius Vytautas

EVP-6/2 grupė (vakarinis skyrius)
138. Adomavičius Antanas
139. Janickaitė Aldona
140. Jasiukaitis Liudas
141. Morkūnas Evaldas
142. Račkauskienė Janina
143. Randakevičiūtė Nijolė
144. Rėklaitis Rimantas
145. Statkus Gintautas
146. Ulinskas Romas
147. Uosis Ernestas
148. Vaičiūnas Vytautas
149. Valatka Alfonsas
150. Žilinskas Algimantas
Gimtadieniai Lapkričio mėnesį
Vardadieniai Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Vaišvydas
Kalendorius
2019 metų lapkričio mėn.
P
A
T
K
P
Š
S
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

46 savaitė (7 liko)
320 diena (45 liko)

teka: 07:50
leidžiasi: 16:18
dienos ilgumas - 08:27:12
dabar - naktis

Apklausa

Kada turėtų įvykti 46 susitikimas?

2018 metų gegužės mėnesį.
2018 metų birželio mėnesį.
2018 metų liepos mėnesį.
2018 metų rugpjūčio mėnesį.

Nuorodos  Elektrotechnikos fakultetas
 Laukuvos meteorologijos radaras
Reklama hostingas su 10% nuolaida

Esame: pradžia
2013-09-26
Kontaktinė informacija
Statybininkų 4a-45, Joniškis, LT-84138
tel.:  +370 426 52722
mobil:  +370 618 11017
skype:  apiro44
e-mail:  apiro44@yahoo.com
Puslapis sugeneruotas per 0.00s   
Visos teisės ginamos © grupe.apinys.info 2010-2019
Puslapis redaguotas: 2015-09-09.